ALTERED:

Altered:Company

Extrémně úsporné a efektivní produkty švédské společnosti Altered šetří nejen vodu, ale významně snižují i obsah CO2 v ovzduší. 

5 výhod spořičů vody Altered:Company

1) Maximální úspora

Spořiče vody Altered:Company jsou navrženy pro maximální úsporu vody, tak jako žádný jiný podobný produkt na trhu. Díky unikátní technologii se sníží průtok na baterii až na 0,25 litru vody za minutu (oproti standardním 10-12 litrům), a spotřeba vody se tak sníží až o 98 %.

2) Vysoká efektivita

Efektivní oplachování rukou není o množství spotřebované vody. Naše spořiče vody s technologií Dome® vytváří z proudu vody kulovitý vodní sprej, tvořený miliony drobných kapek. Ty z baterie tryskají ve formě velmi intenzivní vodní mlhy. Díky tomu dochází k radikálnímu rozšíření povrchu, který voda pokryje a vaše ruce se tak dostanou do kontaktu s každou kapkou tekoucí z baterie. Vodní mlha bezpečně smyje veškeré nečistoty nebo mýdlo. Podívejte se na to v našem videu.

3) Jednoduchá instalace

Instalace perlátoru Altered:Company zabere méně než 60 sekund. Stačí odšroubovat koncovku baterie, vymáčknout z vnitřku plastovou mřížku, do přiložené kovové objímky vložit trysku a vše našroubovat zpět. V každém balení najdete vše potřebné pro snadnou instalaci a také podrobný návod. O jednoduchosti instalace se přesvědčte ve videu.

4) Praktický design

Provedení našich perlátorů Altered:Company umožňuje jednoduchou instalaci na většinu typů běžných vodovodních baterií, na kterých navíc vypadají jako jejich kompaktní součást. To a bezpečnostní šroubky zvyšují jejich odolnost proti odcizení.

5) Celokovové provedení

Žádné zbytečné plastové částice, pouze chrom a mosaz ve švédské kvalitě. Vše pro maximální možnou výdrž v domácích podmínkách i často navštěvovaných místech.

Více informací na setrimvodu.cz